Nábor

Chceš hrát taky florbal? Poznat nové kamarády? Užít si spoustu zábavy jak na hřišti i mimo něj? Jsme tu právě pro tebe.  FLORBAL VSETÍN !!!!
Chceš si zkusit florbal, chceš hrát florbal ?  Právě na tebe se těšíme. S Florbalem Vsetín můžeš hrát!
Florbal je mladý sport, má širokou základnu po České republice a je oblíben dětmi a mládeží, kteří ji hrají. Přes školní rok se hraje i školní florbalová liga.
Florbal Vsetín je mladý ambiciózní klub. Už máme mnoho úspěchů, na republikové i mezinárodní úrovni. Máme mnoho mladých aktivních sportovců, jak děvčat, tak chlapců.
Hledáme hráče, kteří chtějí sportovat, už klidně od 5-ti let. Přijď si k nám vyzkoušet několik tréninků a rozhodni se sám. Nabízíme mladým hráčům radost ze sportování, skvělou partu, fajn trenéra, atmosféru a zážitky ze soupeření na hřišti. Domácí turnaje hrajeme v hale Na Lapači, zde ve Vsetíně. Mladí florbalisté přes školní rok hrají krajskou ligu a o prázdninách jezdí po velkých turnajích. 

Máme pro tebe tým přípravky, od pěti, šesti let, ale přihlásit a přijít můžeš i starší. U nás začínají i velcí. Pojď to zkusit, přijď za námi do haly.  Florbal je prima. 

Přijď si k nám vyzkoušet trénink, neboj ... můžeš na chvíli, ...můžeš i zůstat, ... přijď se třeba jen podívat, ale raději zůstaň  a přijď opět, protože sám z toho budeš mít radost. Těšíme se na Tebe, staň se hráčem FLORBALU VSETÍN. 

Jak se staneš novým HRÁČEM FLORBALU VSETÍN :

1. Hlavně v klidu a pohodě trénuj
2. Rodiče zatím stáhnou a vytisknou tři dokumenty : Přihláška člena do ČF, GDPR a Přihlášku do klubu /viz Dokumenty/
3. Po vyplnění je předej trenérovi nebo je rodiče odešlou nascanované na email: florbalvs@gmail.com
4. V blízké době ti rodiče rovněž opatří zdravotní způsobilost u lékaře, ta je potřeba pro Tvou sportovní činnost
5. V blízké době po registraci obdržíš přístupové údaje s Tvým ev. číslem (slouží pro přístup do portálu FIS ČF)